0532 769 51 64

Hakkımızda

camasirfabrikasi.com, iç giyim ihtiyaçlarınızda akla gelen ilk marka olma hedefi ile Ocak 2013’te yola çıktı. Her geçen gün daha da zenginleşen içeriği ile iç giyim ürünlerini en uygun fiyatta kullanıcılarına sunmanın yanında biliçli kullanım için gerekli birçok bilgiye de yer vermektedir. camasirfabrikasi.com.com a dilediğiniz yerden ulaşarak fırsatları yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Hızlı Teslimat
camasirfabrikasi.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 24 saat içinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır.

Güvenli Alışveriş
camasirfabrikasi.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve camasirfabrikasi.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

Ücretsiz Kargo ve İade
camasirfabrikasi.com'dan yaptığınız alışverişler içinde, değişim/iade işlemleri için de, kargo ücretlerini biz öderiz!

3 Gün İade
camasirfabrikasi.com'dan satın aldığınız ürünleri, ambalajını açmadan, 3 gün boyunca iade edebilirsiniz.

En iyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedfeleyen camasirfabrikasi.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. camasirfabrikasi.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu