0532 769 51 64

İade Politikası

 

Ürün İade Koşulları

 

Mağazamızdan alacağınız ürünlerde aşağıdaki şartlar ihlal edilmediği taktirde süre sınırlaması olmaksızın iade yapabilir ve yerine değişim talep edebilirsiniz.

  • Ürünün tekrar satışa uygun halde geri iade edilmesi
  • Paket içeriğinin eksilmemiş olması
  • İade edilen ürünün satıştan kalkmamış olması

İade yapılan ürünlerin MNG kargo ile gönderilme zorunluluğu bulunmaktadır. Diğer kargolardan gelecek olan paketler kabul edilmemektedir. Değişim talep edilen ürünlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Bu çayma durumda geliş ve gidiş kargo ücretleri alıcıya aittir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde camasirfabrikasi.com 'a faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün camasirfabrikasi.com 'a gönderildigine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen, niteliği itibari ile hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 

Tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ile sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır.

 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu